Ankara banka ve fuar taşıma hizmetlerimiz kapsamında en temel amacımız her koşulda müşterilerimize ihtiyacı olan hizmeti en kaliteli koşullarda sunabilmektir. Nakliye hizmetini vermeden önce hemen her detayı göz önünde bulunduran firmamız sahip olduğu profesyonel bakış açısı ile diğer firmalardan oldukça farklı ve kaliteli hizmetleri müşterilerine sunar. Hem şehir içi hem de şehir dışı nakliye çalışmalarında daima müşterilerini memnun eden firmamız uluslararası fuar taşımacılığı ve banka taşımacılığı gibi konularda da son derece deneyim sahibidir.

Kurumsal taşımacılık hizmeti kapsamında yer alan banka taşımacılığı hizmeti ücretsiz olarak getirilen ekspertiz hizmetleri ile gerçekleştirilir. Ekspertiz ilk aşamada bankayı ziyaret ederek burada incelemelerde bulunur.  Taşınma için gerekli olan raporun hazırlanması ile de banka taşımacılığı işlemleri başlar. Plan doğrultusunda gerçekleştirileni işlemler ile kısa süre içerisinde banka istenilen yeni bir adrese en koşullu şekillerde taşınır.

Ankara Banka Şubesi Taşıma

Ankara banka şubesi taşıma planlarınız varsa siz de bizimle iletişime geçebilir ve kusursuz hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Taşımacılık hizmetleri yürüten firmamız banka içerisinde ve dışarısında yer alan hemen her eşyanın uygun ekipmanlar yardımı ile araçlara taşınmasını sağlar.  Banka içerisinde yer alan ATM’ler başta olmak üzere pos cihazları, dosya ve evraklar ve diğer önemli sayılabilecek birçok gereç titizlik ile paketlenerek araçlarımıza yerleştirilir.  Yeni adrese sorunsuz bir şekilde yerleştirilen bu eşyalar çalışır şekilde sizlere teslim edilir.

Profesyonel hizmetler tercih etmek her koşulda hizmetlerden memnun kalmak anlamına gelir. Siz de bu kapsamda memnun olabileceğiniz ve hiç yorulmadan gerçekleştireceğiniz taşımacılık ihtiyacınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız büro taşıma işlemlerinde de siz değerli müşterilerine güvenli hizmet sunmaktadır.

Banka taşımacılığı kapsamında sürdürdüğümüz hizmetler profesyonel ve deneyimli personellerimizi le sizlere sunulur. Güvenliğin her daim en üst düzeyde tutulduğu çalışmalar ile sizlere kısa sürede etkili bir nakliye hizmeti verilir. Taşımacılık için tercih edilen özel zırhlı araçlar bankanın kapısına yaklaştıktan sonra taşınma hizmeti başlar ve eşyaların hepsinin araca yerleştirilmesinin ardından aracımızın kasası banka müdürü tarafından mühürlenir. Güvenli koşullarda gerçekleştirilen ulaşım sonrası yeni adreste banka müdürünün mührü açması ile eşyaların taşınması işlemine geçilir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Profesyonel bir taşınma için uzman kadrolara ihtiyaç vardır. Firmamız bu konuda sektörünün öncü ve lider kuruluşlarından biri olarak siz değerli müşterilerine hızlı, güvenli ve ekonomik fiyat imkânıyla birlikte profesyonel çözümler sunmaktadır.

Banka Taşıma Şirketleri

Banka taşıma şirketleri sizlere güven verebilir ancak biz sizlere güvenin yanı sıra profesyonel bir hizmet garantisi veriyoruz. Eski adresinizde sökülen eşyaların yeni adreste montaj hizmetini sunuyor ve eşyalarınızı çalışır niteliklerde sizlere teslim ediyoruz. Bir taşınmanın sorunsuz şekilde yerine getirilmesi için paketleme oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu konuda bizler nasıl çalışıyoruz öğrenmek için eşya paketleme sayfamızı ziyaret edin.

Taşınmak onuşunda güven duyabileceğiniz bir firma ile çalışmak istiyorsanız sizler de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Banka şubeleri taşınırken daima evrakların güvenliğine dikkat ediyoruz. Eşyalar içerisinde en çok dikkat edilen konu evrak dolaplarıdır. Boşaltılmadan ve kilitleri açılmadan taşıdığımız eşyalarınız bu süreçte hiçbir şekilde zarar görmemektedir. Bu süreçte her daim en iyi kapalı kasa araçlarla sizlere hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Taşımacılık sektöründe daima üstün niteliklerde hizmetler sunuyoruz.

Banka taşıma veya fuar malzemesi taşıma işlemlerinde şirketimiz her daim ilk tercih edilen kuruluş olmayı başarmıştır. Evden eve nakliyat sektöründe içerisinde gösterdiğimiz hassas taşıma yöntemlerinin fazlasını bu alanda göstermiş bulunuyoruz.

Banka ve Fuar Taşıma Yorumlarımız

Fuar Alanı ve Malzemesi Taşıma

Fuar alanı ve malzemesi taşıma gibi hizmetler günümüzde birçok farklı nakliye tarafından gerçekleştirilen hizmetlerdir. Ancak gerekli memnuniyeti sağlamak için alanında uzman ve deneyim sahibi olan firmalar iler çalışmak gerekir. Fuar alanı taşıma ve fuar malzemelerini sevk etme gibi hizmetlerde siz de bizimle iletişime geçerek sorunsuz bir hizmet satın alabilirsiniz.

Fuar, seminer ve sempozyum gibi etkinlikler daima lojistik yükü ve masrafı fazla olan etkinliklerdir. Fuar taşımacılığında en olmazsa olmaz eşya stantlardır ve taşımanın merkezinde stantlar yer alır. Fuar için gerekli olacak her tür donanımın başarı ile taşınması ile fuarlarda başarı ile kendinizi göstermeniz mümkün olur. Bu hizmetin gerçekleştirilmesin de sigortalı taşımacılık yapılması gerekir.

Fuar taşımacılığı son derece profesyonellik gerektiren bir taşımacılık türüdür. Bu nedenle fuar taşımacılığı için tercih edilecek nakliye firması tercihini çok titiz yapmak gerekir. Hem maliyetten hem de zamandan kazanacağınız ve sorunsuz gerçekleşmesini isteyeceğiniz fuar ve stant taşıma ihtiyacınız için siz de bizimle iletişime geçebilir ve bu stresli dönemde fazla yüklerden kurtulabilirsiniz.

Merak Ettiğiniz Sorular (SSS)

Banka taşımacılığı banka şubelerinin bir yerden bir başka yere nakledilmesi işlemidir.
Fuar taşımacılığı fuarda kullanılan teşhir ürünlerinin, banka stant malzemelerinin taşınması işlemidir.
Banka ve fuar taşımacılığında eşyaların zarar görmeden taşınması en çok dikkat edilen konulardır. Aynı zamanda vaktinde taşımak de önem verilen bir diğer konudur.
Kurumsal taşıma firmaları her zaman taşınma sözleşmesine ve sigortalı taşımaya göre hareket eden firmalardır.
Banka ve sigorta taşımacılığında mutlaka sigorta kavramına önem verilmektedir.
Bu hizmetlerin en büyük avantajı hem zamanında taşıma yapılması hem de eşyalarınızın zarar görmeden kapalı kasa araçlarda sigortalı olarak taşınmasıdır.
Kullanılan eşyalar son derece önemli olduğundan bu eşyaların taşınması sırasında mutlaka gereken titizliğin gösterilmesi gerekir. Çevresel faktörlerden etkilenmeden taşımak son derece önemlidir.

Söz Veriyoruz.

Elite Nakliyat şirketi olarak nakliyat ve taşımacılık sektörünün her bölümünde aktif görev yapmayı kendimize görev kıldık.

Bizi tercih eden tüm müşterilerimizin işleri için elimizden gelenin en iyisini yapacağımıza onların memnun kalması için yoğun gayretle çalışacağımıza söz veriyoruz.

Kalitenin profesyonellik sonucu ortaya çıkacağının bilinciyle, hizmet sunduğumuz her alanda profesyonelliği öncelik alıp müşterilerimize uygun fiyat sunmaya çalışmaktayız.

Savaş CAN

Sayılarla Biz

00
Lokasyon
00
Nakliye Aracı
00
Çalışanlarımız
0000
den Bugüne

En Çok Tercih Edilen Hizmetlerimiz