Konutkent parça eşya taşıma işlemi hangi alanda olursa olsun büyük bir profesyonellik gerektirmektedir. Bu alanda hizmet veren firmamız sizlere parça eşya taşımacılığında son derece üstün niteliklerde hizmetler sunmaktadır. Konutkent parça eşya taşıma hizmeti verilirken eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasına büyük bir özen gösteriyoruz.

Son derece yüksek standartlarda vermiş olduğumuz bu hizmetlerde hem personellerimiz hem de kullandığımız araç ve ekipmanlar oldukça iyi kalitededir. Sektörün en iyi çalışanlarının firmamızda bulunması sizlere sunduğumuz önemli ayrıcalıklardan biridir.

Parça eşyalarınızın taşınması konusunda firmamızla irtibata geçmeniz profesyonel hizmet almanız için yeterli oluyor. Kalite standartlarımızı her zaman yüksek tutuyor ve sizlere sektörün en iyi parça eşya taşıma hizmetini sunuyoruz. Gerek araç kalitesi gerekse güvenilirlik bakımından sektörün öncüsü durumuna gelmiş firmalar arasındayız.

Konutkent Tek Parça Eşya Taşıma

Evden eve nakliyat sektöründe uzun yıllardır hizmet veren firmamız müşterilerinin gereksinimlerine en iyi şekilde yanıt vermektedir. Konutkent tek parça eşya taşıma hizmeti sunan firmamız sizlere bu süreçte uygun fiyatlar ve kaliteli hizmet vermektedir.

Taşınması gereken tek bir ürün ya da parça için firmamızla iletişime geçtiğinizde ürünün cinsine ve hacmine bağlı olarak sizlere en uygun fiyatları sunuyoruz. Bununla birlikte yüksek hacimli bir ürünse birden fazla taşıma personelini bu iş için göndererek eşyanızın güvenli bir şekilde araca yüklenmesini ve ilgili adrese gönderilmesini sağlıyoruz.

Konutkent parça eşya taşıma sektöründe profesyonel bir firma olarak müşterilerimize her zaman en iyi çözümleri sunmaktayız. Kapalı kasa araçlarımız sayesinde tüm eşyalarınız büyük bir güven içerisinde taşınmaktadır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Profesyonel bir taşınma için uzman kadrolara ihtiyaç vardır. Firmamız bu konuda sektörünün öncü ve lider kuruluşlarından biri olarak siz değerli müşterilerine hızlı, güvenli ve ekonomik fiyat imkânıyla birlikte profesyonel çözümler sunmaktadır.

Konutkent Parça Nakliyat

Konutkent merkezli olarak kurulan firmamız sizlere parça eşya taşımacılığında 7/24 hizmet sunabilmektedir. Geniş araç filomuz ve personel sayımızın fazla olması yılın her döneminde taşımacılık konusunda sizlere destek verebilmemiz de önemli avantajlarımızdan biridir.

Konutkent parça nakliyat hizmetimiz sayesinde son derece profesyonel hizmetler alabilirsiniz. Bu parça eşyalarınız ofis eşyası da olsa ev eşyası da olsa aynı titizlikle taşındığından emin olabilirsiniz. Dilerseniz eşyalarınızın yol sırasında zarar görmemesi için firmamızın paketleme hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Paketleme sırasında en iyi malzemeleri kullanan çalışanlarımız çizilmelere, sürtünmelere, devrilmelere ve kırılmalara karşı tüm eşyalarınızı %100 bir korumaya almaktadır. Böylece taşınma sırasında oluşabilecek tüm hasarları bertaraf etme imkânı da bulabilirsiniz.

Konutkent Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Konutkent parça eşya taşıma fiyatları konusunda firmamız sektörün ulaşılabilir fiyatlarını sunmaktadır. Sizlere vermiş olduğumuz eksper hizmeti sayesinde fiyat konusunda daima uygun seçenekler sunuyoruz.

Ancak fiyatlarımızı belirleyen bir takım unsurlar bulunmaktadır. Eşyalarınızın miktarı, türü, hacmi, paketleme yapılıp yapılmayacağı, montaj ve demontajı gibi detaylar eşya taşıma fiyatlarımızı etkileyen önemli unsurlardır.

Konutkent parça eşya taşıma hizmetini verirken sizlere sunduğumuz eksper sayesinde ulaşılabilir fiyatları saptamak çok daha kolaydır. Böylece taşınma sonrasında sürpriz ek maliyetler ile karşılaşmamış olursunuz.

Hakkımızdaki Görüşler

Konutkent Şehir İçi Parça Eşya Taşıma

Eşya miktarınız ne kadar olursa olsun sizlere Konutkent şehir içi parça eşya taşıma hizmeti sunuyoruz. Tek parça da olsa daha fazla da olsa mutlaka profesyonel taşınma hizmetlerimizden yararlanabilme imkânı bulabilirsiniz. Şehir içinde eşyalarınızın aynı gün içerisinde taşınmasını sağlayarak sizleri büyük bir yükten kurtarıyoruz.

Çalışanlarımız sektörde yıllardır deneyimli olup en iyi taşıma araçları ile sizlere hizmetler sunuyoruz. Bu süreçte sigortalı taşımacılık hizmeti vererek eşyalarınızın güvenliğini firmamız en iyi şekilde sağlamaktadır. Şehir içinde adresi bize vermeniz ve hangi gün eşyalarınızın taşınması gerektiğini söylemeniz yeterli olmaktadır.

Konutkent Şehirlerarası Parça Eşya Taşıma

Eşyalarınızın bir şehirden başka bir şehre taşınması konusunda da sizlere en iyi şekilde destek veren firmamız parça eşya taşımacılığında gereken hassasiyeti göstermektedir. Elite nakliyat olarak sizlere hem ev taşımacılığında hem de ofis taşımacılığında en iyi destekleri sunmaktadır.

Konutkent şehirlerarası parça eşya taşıma hizmeti için en iyi uzun yol şoförlerinden hizmet alabilme imkânı sunmaktayız. En iyi yol analizlerini yapabilen şoförlerimiz ve eşyaları profesyonel şekilde taşıyan nakliyat elemanlarımız bu süreci daha kolay şekilde atlatabilmenizde üstün bir hizmet sunmaktadır.

Üstün nakliyat hizmetimiz sayesinde birçok avantajlı hizmetlerimizden yararlanabilir ve uygun fiyatlarla eşyalarınızın taşınmasını sağlayabilirsiniz. Bu eşya taşımacılığı hizmetini Konutkent küçük çaplı eşya taşıma alanında da profesyonel bir şekilde sunmaya özen gösteriyoruz.

Merak Ettiğiniz Sorular (SSS)

Parça eşya taşıma hizmeti kişilerin az miktardaki eşyalarını bir yerden bir yere taşıtma amacı ile almış olduğu hizmettir.
Parça eşya taşıma da mutlaka kapalı kasa araçlardan yararlanılmaktadır. Aynı zamanda eşya miktarına uygun olan küçük nakliye araçları daha idealdir.
Parça eşya nakliyat fiyatları birbirinden farklılık göstermektedir noktam eşyalarınızın miktarı ve hacmi fiyatlarda önemli etki eden faktörlerdir.
Az miktarda eşyası olan ve bunları taşıtmak isteyen herkes parça eşya taşıma hizmetinden yararlanabilmektedir.
Parça eşya nakliyat hizmetini kurumsal firmalar vermektedir. Kapalı kasa araçları ile eşyalarınızı güven içerisinde taşıyabilmektedirler.
Kısa mesafede taşınacak olan parça eşyalarınız eşya miktarına göre uygun fiyatlarda taşınmaktadır.
Şehirlerarası parça eşya taşıma hizmeti istediğiniz hemen her dönemde sizlere sunulmaktadır.

Söz Veriyoruz.

Elite Nakliyat şirketi olarak nakliyat ve taşımacılık sektörünün her bölümünde aktif görev yapmayı kendimize görev kıldık.

Bizi tercih eden tüm müşterilerimizin işleri için elimizden gelenin en iyisini yapacağımıza onların memnun kalması için yoğun gayretle çalışacağımıza söz veriyoruz.

Kalitenin profesyonellik sonucu ortaya çıkacağının bilinciyle, hizmet sunduğumuz her alanda profesyonelliği öncelik alıp müşterilerimize uygun fiyat sunmaya çalışmaktayız.

Savaş CAN

Sayılarla Biz

00
Lokasyon
00
Nakliye Aracı
00
Çalışanlarımız
00
Yıllık Tecrübe

En Çok Tercih Edilen Hizmetlerimiz