Eşyalarınızı Nokta sigortalı taşımacılık hizmeti ile sorunsuz bir şekilde taşıtma imkânı bulabilirsiniz. Evden eve nakliye ve büro taşıma işlemlerinde profesyonel olarak hizmet veren firmaların sigorta konusunda hassas davranması gerekmektedir. Nokta taşımacılık hizmetleri kapsamında tüm eşyalarınız en iyi standartlarda taşınır ve eşyalarınız taşınma süresince bu firmaların güvencesi altında olur.

Taşınacak olan eşyanın miktarı ve türü ne olursa olsun mutlaka uygun nakliye hizmetleri çerçevesinde sizlere gerekli tüm destekleri vermekteyiz. Firmamız müşteri memnuniyetine her bakımdan gereken önemi en iyi şekilde vermektedir. Bu nedenle de tüm eşyaların korunaklı bir şekilde taşınması için sigorta işlemlerinin usulüne uygun bir şekilde yapılmasını sağlıyoruz.

Sigortalı Nakliye Hizmeti

Evden eve nakliyat sürecinde ya da ofis taşımacılığı konusunda sigorta her zaman önemlidir. Eşyalar taşınma sırasında ne kadar dikkat edilirse edilsin çeşitli nedenlere bağlı olarak zarar görebilir. Bu durum en profesyonel taşınma firmalarında dahi görülebilen durumlardandır. Böyle zamanlarda eğer kırılma ya da diğer zararlar firmadan kaynaklanmış ise sigortalı nakliye hizmeti kapsamında kişilerin zararının karşılanması gereklidir.

Kurumsal nakliyat firmaları bu taşınma hizmetleri konusunda müşteri gereksinimlerine en iyi şekilde yanıt vermektedir. Her eşyanın kusursuz bir şekilde taşınması için firmamız mutlaka evden eve sigortalı nakliyat hizmeti vermektedir. Her türlü taşınma hizmetinde eşyalarınızın güvencesi hem araç içerisindeyken hem de taşınma süresinde firmamıza aittir.

Sigortalı Taşımacılığın Önemi

Sigortalı taşımacılığın önemi her geçen gün biraz daha artış göstermektedir. Kişilerin sahip oldukları eşyaların miktarının artması ve lüks tüketim ürünlerine olan ilginin fazlalaşması nakliye sektöründe sigorta kavramını gerekli hale getirmiştir. Sigortalı nakliyat her bakımdan eşya güvenliği için gerekli olan bir hizmettir. Bu işlemler sayesinde hem çalışanlar eşyaları daha titiz taşır hem de olası bir sorun karşısında firma gereke tüm sorumlulukları yerine getirir.

Lojistik sigorta çeşitleri içerisinde her taşınma türüne uygun bir şekilde sigortalama işlemi yapan firmamız taşınma döneminde gerekli güvenceyi sağlamaktadır. Firmamızdan beklentilerinizin çok ötesinde hizmet alabilirsiniz. Nakliyat süresince eşyalarınıza gerekli her türlü özeni gösteriyor ve sorunsuz bir taşınma dönemi sunuyoruz. Bunun yanı sıra asansörlü eşya taşıma işlemlerinde özel sigortalama yapıyoruz daha fazla detay için asansörlü nakliyat sayfamıza bakabilirsiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Profesyonel bir taşınma için uzman kadrolara ihtiyaç vardır. Firmamız bu konuda sektörünün öncü ve lider kuruluşlarından biri olarak siz değerli müşterilerine hızlı, güvenli ve ekonomik fiyat imkânıyla birlikte profesyonel çözümler sunmaktadır.

Kapsamlı Sigortalı Taşımacılık Detayları

Taşımacılık sigortası yaptırmadan eşya taşıtmak çok ciddi sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilmektedir. Bu süreçte mutlaka kapsamlı sigortalı taşımacılık detayları hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir.  Nakliyat sürecinde tam ziya, dar teminat, geniş teminat gibi farklı teminatlar öne sürülmektedir. Taşınacak olan yükün türüne ve miktarına, yaşanılan problemin türüne göre farklı bir teminat türü seçilmektedir. Geniş teminatlı bir sigorta kavramı sayesinde taşınması istenilen yükün çıkış noktasından başlayarak varış noktasına ulaşana kadar tüm sorunlara karşın firma güvencesi sağlanmasıdır.

Bu tarz bir sigorta türünde hem yükleme hem de boşaltma durumunda da eşyalarınız belirtilen teminatlara dâhil edilmektedir. Bu süreçte nakliyat sigortaları nelerdir sorusu her taşınma sürecinde olan kişi tarafından merak edilmektedir. Miktarı az olan eşyalarınızın taşınmasında kamyonet nakliye uygulamamızla birlikte parça eşya taşıma işlemlerinize özel indirimlerde sunmaktayız.

Sigortalı Taşımacılık Yorumlarımız

Eşya Taşıma Sigortası Fiyatları

Eşyaların taşınması sırasında karşılaşabileceğiniz tek maliyet araç ve personel maliyeti değildir. Bu süreçte eşya taşıma sigortası fiyatları gibi farklı maliyetler de bulunmaktadır. Taşımacılık sigortası yaptırmadan eşyaların taşınması ilerleyen süreçte daha büyük riskleri de beraberinde getirmektedir. Nakliyat sigortası fiyatları ise bu süreçte sigortanın teminatlarına göre farklılık göstermektedir. Özel eşyaların taşınmasında örneğin piyano nakliye işlemlerinde kapsamlı sigorta ile taşıma süreçleri gerçekleştiriyoruz.

Bu fiyatlar her sene değişeceğinden ve sigorta şirketlerinin de kendi özel koşullarına göre farklılaşabileceğinden net bir yanıt vermek pek mümkün değildir. Nakliyat sigortası hesaplama işlemi yapılırken birçok hizmet kalemi de göz önünde bulundurulmaktadır. Ancak firmamız müşterilerine daime en uygun nakliye sigortası avantajını sunmaktadır.

Sigortalı Taşımacılıkta Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sigortalı taşımacılıkta dikkat edilmesi gerekenler arasında teminat tutarları ve özellikleri ilk sırada gelmektedir. Eğer değeri çok yüksek olan bir eşya taşınacak ise geniş teminatlı bir sigorta yaptırılması gerekir. Böylece eşyalar araç dışında da firma güvencesine alınmış olacaktır. Firmamız evde eve nakliyat şartları içerisinde müşterilerine en iyi taşınma desteklerini sunmaya özen göstermektedir.

Özellikle şehirlerarası taşımacılık işlemlerinde mutlaka tam kapsamlı sigortalı taşıma hizmeti veriyoruz. Firmamızın taşınma hizmetleri her daim güvenli ve sorunsuzdur. Bu hizmetlerden yararlanmak isterseniz 7/24 bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Taşınma ve nakliye sırasında dikkat edilecek hususlar konusunda firmamıza her daim güvenebilirsiniz. Bu süreçte beklentilerinize en iyi şekilde yanıt verebilecek firmalar arasındayız. Ağır cins eşyaların taşınmasında misal para kasası taşıma işlemlerinde yapılan sigortalama seçenekleri oldukça farklıdır.

Merak Ettiğiniz Sorular (SSS)

Yasal olarak zorunlu değildir. Ancak yük sigortalarında bankalar sigorta güvencesi aradığından yaptırılması gereklidir.
Üretici firmalar, uluslararası firmalar, dış ticaret ile uğraşan firmalar, yurtiçi nakliyat firmaları, lojistik şirketleri, bitmiş ürün satışı gerçekleştiren firmalar
Eşyaların zarar görmesi durumunda karşınızda bir muhatap bulabilmek için mutlaka sigorta yaptırmanız gerekir.
Bu sigorta türleri dört farklı gruba ayrılır. Emtia nakliyat sigortası, navlun sigortası, kıymetli nakliyat sigortası, tekne sigortalarıdır.
Bir yük bir yerden başka bir yere taşınırken hasara uğrarsa bunu bedelinin karşılanması için yapılan bir teminattır.
Nakliyat sigortalarında her eşya ve ürün sigorta kapsamına alınabilmektedir.
Nakliyat sigortası fiyatları teminat türüne göre ve firmalara göre farklılık göstermektedir.

Söz Veriyoruz.

Elite Nakliyat şirketi olarak nakliyat ve taşımacılık sektörünün her bölümünde aktif görev yapmayı kendimize görev kıldık.

Bizi tercih eden tüm müşterilerimizin işleri için elimizden gelenin en iyisini yapacağımıza onların memnun kalması için yoğun gayretle çalışacağımıza söz veriyoruz.

Kalitenin profesyonellik sonucu ortaya çıkacağının bilinciyle, hizmet sunduğumuz her alanda profesyonelliği öncelik alıp müşterilerimize uygun fiyat sunmaya çalışmaktayız.

Savaş CAN

Sayılarla Biz
00
Lokasyon
00
Nakliye Aracı
00
Çalışanlarımız
0000
den Bugüne

En Çok Tercih Edilen Hizmetlerimiz