Öveçler piyano taşıma; Müzik aletleri ele alındığında piyanonun yeri her daim farklıdır. Bir başka olan bu enstrüman her daim bulunduğu adreslerde en özel yerlerde durur. Piyano hem dökümlerinin oldukça maliyetli olması, hem üretiminin her aşamada zahmetlerle dolu olması hem de sahip olduğu kendine has tonlar nedeni ile oldukça yüksek fiyatlara sahip olan bir enstrümandır.

Bu nedenledir ki birçok profesyonel müzisyenin bile hali hazırda bir piyanosu yoktur. Değeri bu kadar yüksek olan bir eşyanın taşınması da hiç kolay değildir. Piyano kilolarca ağırlıkta olabilir ancak çok hassas bir alettir. En ufak bir darbe bile mekaniğinin bozabilirken bir ufak çizik ile piyanonun sahip olduğu büyü bir anda ortadan yok olabilir. Piyano taşıma işleminde en çok tercih edilen firmayız.

Piyanoların yer değiştirmesi gerektiği durumlarda sizler de zarar gelmeden bu hizmeti alabilmek için Öveçler piyano taşıma firmamız ile iletişime geçebilir ve kusursuz bir hizmet sağlayabilirsiniz. Taşıma personellerimiz ile herhangi bir aksama zarar vermeden, memnun olabileceğiniz bir nakliye hizmeti satın alabilirsiniz.

Öveçler Piyano Taşıma Fiyatları

Öveçler piyano taşıma fiyatları taşınacak yeni adresin uzaklığı ve mülk yüksekliği gibi özellikler göz önüne alınarak hesaplanır. Ancak siz sektör genelinde en iyi hizmeti en kapsamlı ve en profesyonel koşullarda satın almak istiyorsanız bizi tercih etmelisiniz. Piyanolarınıza gereken değeri gösteren personelimiz piyanonuzu sizin kadar sahiplenir ve baştan sonra titiz bir çalışma ile piyano taşıma hizmetini sizlere sunar. Piyano taşımacılığında panelvan nakliye araçları ile güvenli taşımacılık yapılır.

Piyanolar teknik özellikleri ve fiziksel yapılarına göre farklı kilolara ve ebatlara sahiptirler. Genelde bir piyanonun kilosu 200 ila 400 kg arasında değişir. Kuyruklu piyano modelleri tip olarak da daha geniştir ve ağırlık bakımından fazla gelir. Bu tarz değerli eşyalar taşınırken hassas davranılmazsa bir anlık bir ters hareket bile piyanonun zarar görmesine yol açar.

Bu denli ağır ve bu denli değerli bir eşyayı taşımak son derece profesyonellik ve hassas bir çalışma gerektirmektedir. Piyanolarınızda değer kaybı yaşamadan titizlik çerçevesinde alabileceğiniz taşıma hizmeti için sizler de firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Piyanoların taşınmasında en çok dikkat edilen konu çizilmeden taşınmalarıdır. Bu konuda son derece deneyimli kişilerle çalışıyoruz. Çalıştığımız personellerimiz daha önce piyano gibi yüksek hacimli eşyaları en iyi standartlarda taşımış olan kişilerdir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Profesyonel bir taşınma için uzman kadrolara ihtiyaç vardır. Firmamız bu konuda sektörünün öncü ve lider kuruluşlarından biri olarak siz değerli müşterilerine hızlı, güvenli ve ekonomik fiyat imkânıyla birlikte profesyonel çözümler sunmaktadır.

Öveçler Piyano Taşıma Firmaları

Öveçler piyano taşıma firmaları arasında birçok farklı seçenek bulabilirsiniz. Ancak her firmanın ne denli güven verebileceğini ve hassas çalışma sergileyeceğini önceden bilemezsiniz. Bu aşamada güven veren ve referansına dayanarak tercih edeceğiniz firmalar mutlu sonuçlar almanızda etkin rol oynar. Sahip olduğumuz deneyimleri sizler de araştırarak ve referanslarımızı da dikkate alarak siz de piyano taşıma hizmetini bizler aracılığı ile sağlayabilir, piyanonuzu güvenilir ellere teslim edebilirsiniz.

Piyano Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

Piyano taşımacılığı nasıl yapılır sorusu bir piyano sahibiyseniz sizin de en merak ettiğiniz sorular arasında yer alır. Piyanolar zarar görmemesi bakımından özel aletler ile taşınan enstrümanlardır. İçerisinde bulunan dökümlerin zarar görmemesi için birçok durumda tekerlekli taşıyıcılar ile araca yaklaştırılır ve yüklenir.

Şehirler arası piyano nakliye işlemlerinde kamyonet nakliye hizmetinden yararlanılır. Böylece hızlı ve güvenli şekilde gideceği şehre personellerimiz taşınmasını sağlar. Ayrıca parça eşya taşıma veya diğer anlamda şehirler arası nakliyat hizmetimiz de piyano taşımacılığında önemli bir yere sahiptir.

Piyano Taşıma Yorumlarımız

Taşınacak Piyano Çeşitleri

Taşınacak piyano çeşitleri arasında kuyruklu piyano, tam kuyruklu piyano, yarım kuyruklu piyano, grand piyano, konser piyano ve salon piyanosu gibi modeller bulunur. Modeller işçilik aşamalarında ve kullanılan malzemeler farklarında değişik isimler ile adlandırılır. Muazzam bir ses geçişi sağlayan piyanolar kullanım aşamasında birçok durumda birbirleri ile benzerdir.

Piyano Taşımacılığında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Piyano taşımacılığı nasıl yapılmalıdır ve piyanolar araca nasıl yüklenmelidir sorularına cevap arıyorsanız bizimle iletişime geçerek kapsamlı taşımacılık hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Firmamız kapsamında piyanolarınız teknolojik aletler ile kolay sürülebilen yardımcı araçlara yüklenmektedir. Bu koşulda araçlara güvenle yüklenmekte ve yeni adresinize de titiz çalışmalarımız ile hassas bir şekilde yerleştirilmektedir. Siz de bize ulaşarak nakliyat konusunda ihtiyacınız olacak her türlü detaya ulaşabilirsiniz.

Hafif sayılan küçük tip piyanoların taşınmasında doblo nakliye hizmeti devreye girer ve bu tip araçlarla piyanolarınız şehir içi ve şehirler arası kusursuz şekilde taşınmış olur.

Merak Ettiğiniz Sorular (SSS)

Piyano taşıma hizmeti sigortalı olarak verilen son derece önemli bir taşıma hizmetidir. Piyanolar son derece ağır malzemeler olduğu için genellikle kızaklı sistemlerden yararlanılmaktadır.
Piyano taşıma hizmeti verileceği zaman mutlaka kurumsal nakliyat firmalarından hizmet almak gerekmektedir. Piyanoların sigortalı olarak taşınması son derece önemlidir.
Piyanolar son derece pahalı ürünler olduğu için mutlaka sigortalı olarak taşınmaktadır.
Eğer kurumsal ve profesyonel bir nakliyat şirketinden hizmet alıyorsanız piyanolarınız kesinlikle zarar görmeden taşınacaktır.
Olası bir zarar durumunda nakliyat firmasının zararı karşılaması gerekmektedir. Biz bu nedenle sigortalı taşımacılık hizmeti sunmaktayız.
Eğer piyanolar yüksek katlı binalardan aşağıya indirilecekse veya bu binalara çıkarılacaksa mutlaka asansör desteğinden yararlanılmaktadır.
Piyano taşıma hizmetinde en az 4 ya da 5 kişinin görev alması sağlanır

Söz Veriyoruz.

Elite Nakliyat şirketi olarak nakliyat ve taşımacılık sektörünün her bölümünde aktif görev yapmayı kendimize görev kıldık.

Bizi tercih eden tüm müşterilerimizin işleri için elimizden gelenin en iyisini yapacağımıza onların memnun kalması için yoğun gayretle çalışacağımıza söz veriyoruz.

Kalitenin profesyonellik sonucu ortaya çıkacağının bilinciyle, hizmet sunduğumuz her alanda profesyonelliği öncelik alıp müşterilerimize uygun fiyat sunmaya çalışmaktayız.

Savaş CAN

Sayılarla Biz

00
Lokasyon
00
Nakliye Aracı
00
Çalışanlarımız
0000
den Bugüne

En Çok Tercih Edilen Hizmetlerimiz