Ev taşınırken en çok sorun yaratan eşyaların doğru paketlenmesidir. Amatör olup daha önce taşınmamış kişiler için eşya paketleme sanıldığından çok daha zor olabilir. Böyle durumlarda hem kurumsal hem de profesyonel bir firmadan hizmet almak gereklidir. Eşya paketleme işlemleri sırasında firmalar tüm malzeme ve ekipmanları tedarik ederek bu süreçte sizleri iş yoğunluğundan büyük ölçüde kurtarıyor.

Firmamız taşınma esnasında tüm eşyaları profesyonel seviyede paketlemektedir. Her türden eşyanın taşınması için ne tür bir paketleme malzemesi kullanılıyor ise mutlaka bu malzemelerin temin edilmesini sağlamaktayız. Her ürünün kendi doğal yapısına uygun paketleme ürünü kullanıyoruz. Bu da taşınma sırasında dağılmasını, kırılmasını ve çizilmesi engelliyor. Özellikle ev eşyası paketleme konusunda son derece titiz davranıyoruz.

Ankara Eşya Paketleme

Ankara eşya paketleme hizmeti verilirken mutlaka eşyaların türüne dikkat edilmesi gerekir. Bu süreçte her eşya belli bir kategoriye göre istiflenmektedir. Bu şekilde kategorilere ayrılması taşınma sonrasında ki işlerinizi kolaylaştırmada önemlidir. Paketleme işlemleri sonrasında eşyalar daha kolay şekilde taşınmaktadır. Şehir dışı taşınma işlemlerinde bu konu oldukça önemlidir. Eşya paketleme veya eşya ambalajlama işlemi bu hizmette nasıl yapılıyor öğrenmek için şehirler arası nakliyat sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Eşyalarınızın paketlemesini yaparken mutlaka belirli noktalara dikkat ediyoruz. Eğer montaj ya da demontaj konusunda da desteğe ihtiyaç duyuyorsanız bu konuda da sizlere gerekli tüm destekleri veriyoruz. Firma çalışanlarımız paketleme işlemlerinde el çabukluğu olan kişilerdir ve her eşyanın ne şekilde paketlenmesi gerektiğini en iyi şekilde bilirler.

 Ev nasıl toplanır sorusunun yanıtını vermekte zorlanan tüm müşterilerimiz için bu süreci daha da kolay bir hale getirmekteyiz. Eşyalarınız için her türlü paketleme ve ambalajlama işlemlerini en iyi şekilde yapıyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Profesyonel bir taşınma için uzman kadrolara ihtiyaç vardır. Firmamız bu konuda sektörünün öncü ve lider kuruluşlarından biri olarak siz değerli müşterilerine hızlı, güvenli ve ekonomik fiyat imkânıyla birlikte profesyonel çözümler sunmaktadır.

Eşya Paketleme Malzemeleri

Paketleme işlemleri sırasında kullanılan malzemeler çeşitlidir. Her eşya ve ürün türüne göre bir paketleme malzemesi türü bulunur. Ürün paketleme malzemeleri içerisinde en çok kullanılanlar variller ve kolilerdir. Bununla birlikte ambalaj kağıdı da tercih edilenler arasındadır. Eşya paketleme malzemeleri seçilirken bu eşyaların boyutlarına da önem vermek gerekmektedir.

Ev taşıma malzemeleri içerisinde koruyucu ürünler önemli bir yer tutmaktadır. Bu ürünler beklentilere en iyi şekilde yanıt veren ürünlerdir. Eşyaları taşırken hem rahat bir taşıma imkânı sunar hem de iyi bir koruma sağlar. Battaniyeler, pat pat naylonlar, köşe koruyucular, koli bantları, askılı elbise kolileri gibi birçok farklı malzemeden geniş ölçüde yararlanılmaktadır.

Eşya Paketleme Nasıl Yapılır?

Eşya paketleme nasıl yapılır sorusu ev ve ofis taşımak isteyen herkesin aklında ki sorulardan biridir. Eşyalarınızın güvenle taşınması ve bu sürecin olabildiğince kısa sürmesi için uygun şekilde bir paketleme yapılması gerekmektedir. Eşya paketleme işlemi yapılacak ise mutlaka en iyi malzemelerden yararlanılması gerekmektedir.

Çizilme ve kırılmaların meydana gelmemesi için firmamız gereken durumlarda çift kat paketleme de gerçekleştirmektedir. Evden eve nakliyat kolileme işlemleri sayesinde her türden eşyanız profesyonel seviyede taşınmaktadır. Taşınma işlemleri sırasında herhangi bir sorun yaşanmaması için koli nasıl bantlanır sorusundan eşyaların nasıl toplandığına kadar sizlere her türlü desteği vermekteyiz.

Eşya Paketleme Yorumlarımız

Eşya Paketlemede Kullanılan Malzeme Cinslere

Eşya paketlemede kullanılan malzeme cinsleri eşyalara göre seçilmelidir.  Ev ve ofis eşyaları oldukça çeşitli ürünlerdir. Bunların taşınmasında da kullanılacak olan malzemeler farklılık gösterecektir. Mutfak malzemeleri taşınırken mutlaka varil ve koli tarzı paketleme ürünleri tercih edilir. Aynı zamanda gazete ve ambalaj kâğıdı da bu eşyalar için önemlidir.

Taşınırken unutulmaması gerekenler arasında mobilyalar da bulunmaktadır. Her ne kadar birçoğu demonte edilerek taşınsa da her mobilya parçasının kalın naylonlarla ya da battaniyeler ile sarılması gerekmektedir. Taşınırken kitaplar nasıl paketlenmeli sorusuna ise kolileme şeklinde yanıt verilebilir. Kitapların zedelenmemesi için kaliteli kolilere düzenli bir şekilde istiflenmesi gerekmektedir. Şehir içi nakliyat sürecinde firmamızın sizlere ekonomik fiyatlar sunmak için ucuz nakliye hizmeti de sunmaktadır.

Eşya Paketlemede Dikkat Edilmesi Gerekenler

Eşya taşıma hizmeti her ne kadar önemli ise bu süreçte eşyaların uygun bir şekilde paketlenmesi de bir o kadar önemlidir. Ev taşıması sırasında bir sorun çıkmaması için her eşyanın uygun bir şekilde sarılması ya da kutulanması gerekir. Bu süreçte firmamız sizler için en uygun paketleme işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Eşya paketlemede dikkat edilmesi gerekenler içerisinde her eşyanın nerede olduğunun bilgisinin yazılması da önemlidir. Bir odaya ait bir eşya başka bir yere bırakılırsa ciddi bir taşınma problemi ortaya çıkarabilir. Böyle durumlarda mutlaka her paket üzerine hangi odaya ait olduğu yazılmalıdır. Firmamız eşya paketleme konusunda sizlere beklentilerinizin çok ötesinde bir hizmet vermektedir. Öğrenci kardeşlerimize yardım amaçlı öğrenciye ucuz nakliye sayfamızdan detaylara ulaşabilirsiniz.

Merak Ettiğiniz Sorular (SSS)

Eşya paketleme sırasında battaniyeler, variller, patpat naylonlar, streç, kutu, koli bandı gibi malzemeler kullanılmaktadır.
Taşınması gereken her türden eşya mutlaka paketlenmektedir.
Eğer firmadan bu hizmeti talep ederseniz eşyaların paketlenmesini sağlayabilirsiniz.
Her türlü taşınma sırasında paketleme desteği verilmektedir.
Taşınma sırasında firma kaynaklı sorunlarda tüm sorumluluk firmaya aittir.
Bu durum firmaların kendi çalışma prosedürlerine göre belirlenmektedir. Genel olarak paketleme de fiyata dâhil edilmektedir.
Tüm eşyalar en iyi malzemelerle sarılır ya da kutulara konur. Gerekli durumlarda iki kat paketleme yapılmaktadır.

Söz Veriyoruz.

Elite Nakliyat şirketi olarak nakliyat ve taşımacılık sektörünün her bölümünde aktif görev yapmayı kendimize görev kıldık.

Bizi tercih eden tüm müşterilerimizin işleri için elimizden gelenin en iyisini yapacağımıza onların memnun kalması için yoğun gayretle çalışacağımıza söz veriyoruz.

Kalitenin profesyonellik sonucu ortaya çıkacağının bilinciyle, hizmet sunduğumuz her alanda profesyonelliği öncelik alıp müşterilerimize uygun fiyat sunmaya çalışmaktayız.

Savaş CAN

Sayılarla Biz

00
Lokasyon
00
Nakliye Aracı
00
Çalışanlarımız
0000
den Bugüne

En Çok Tercih Edilen Hizmetlerimiz