Ankara ofis taşıma; Ofis taşımak bir yerden bakıldığında kolay gibi görünse de ev taşımacılığından daha zor ve daha risklidir. Ofis eşyaları büyük bir risk içerir. Hem güvenlik açısından hem eşyaların kaybolması gibi açılardan bakıldığında ofis taşımacılığı profesyonel bir hizmet gerektirir. Titizlik çerçevesinde gerçekleşecek bir ofis taşımacılığı hizmeti almak için sizler de bizimle iletişime geçebilir ve kısa süre içerisinde yeni düzenlerinizde tekrar çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz.

Ankara büro taşıma hizmeti ile sizler de ofislerinizde düzenleriniz hiç bozulmadan taşınmanın rahatlığına sahip olabilirsiniz. Hangi adreste olursa olsun en iyi hizmeti en güvenilir koşullarda satın almak için zaman kaybetmeden sizler de bizimle iletişime geçin. Ofis ve büro taşımacılığı gibi konularda kurumsal taşımacılık ve sigortalı nakliyat oldukça önem verilmesi gereken konulardır. Bu nedenle çalışacağınız nakliye firmalarının bu konulara özen göstermesine dikkat etmelisiniz.

Ofis Eşyası Taşıma Nasıl Yapılır?

Ofis eşyalarını taşımak oldukça dikkat ve özveri gerektirir. Ofis eşyaları genelde birçok yerde değerli takımlardan oluştuğu için taşınma esnasında ekstra özen ister. Hem ağır hem de değerli olan bu eşyaları taşınma öncesi sararak taşınmaya hazır hale getiriyoruz. TSE Onaylı ambalaj malzemelerimiz ile araca yüklenene kadar ve indirme aşamasında oluşabilecek zararlara karşı önlem alıyoruz. Uygun bir zamanlama ile acele etmeden bütün eşyalarınızı dikkatlice araçlarımıza yüklüyor ve taşınmasını sağlıyoruz.

Ofis eşyalarında dikkat edilmesi gereken bir diğer durum eşyalar ve varsa arşiv malzemeleridir. Ofisler düzenin daima olması gereken yerlerdir ve taşınma işleminin programlı şekilde gerçekleşmesi gerekir. Ankara ofis ve büro taşıma hizmetlerimiz kapsamında ofislerde bulunan elektronik eşyalarınız elektrik bağlantısı kesildikten sonra dikkatlice türüne uygun şekilde paketlenir araca sevk edilir. En ufak ofis malzemenize kadar her parça dikkatlice toplanır ve taşınır. Mevcut bulunan arşivleriniz ve evraklarınız ayrı şekillerde taşınarak düzen bozulmadan taşınır. Yeni adresinizde kısa süre içerisinde yerleşmenizi sağlayacak şekilde eşyalarınız uygun bölümlere indirilir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Profesyonel bir taşınma için uzman kadrolara ihtiyaç vardır. Firmamız bu konuda sektörünün öncü ve lider kuruluşlarından biri olarak siz değerli müşterilerine hızlı, güvenli ve ekonomik fiyat imkânıyla birlikte profesyonel çözümler sunmaktadır.

Büro Taşımacılığında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ankara büro taşıma hizmetinde hemen her detay önemlidir. Önemli evraklar, mobilya grupları, yazıcı ve bilgisayar gibi elektronik donanımların her birisi taşınma aşamasında önem arz eder. Sistemin bütünlüğünü bozmamak ve işyeri sahiplerine mağduriyet yaşatmamak adına her bir eşyanın dikkatle taşınması gerekir. Ankara ofis taşıma hizmetlerimiz ile sizlere her alanda profesyonel hizmetler sunuyoruz. İş yoğunluğunuza engel olmadan sistemli bir şekilde yeni adresinizde kısa süre içerisinde çalışmalarınızı sürdürmenize olanak sağlıyoruz.

Ankara Ofis Taşıma Şirketleri

Ankara genelinde bulunan ofis taşıma şirketleri arasında sigortalı hizmetlerimiz ile bir adım öne çıkmayı başarıyoruz. Taşınmaya başlamadan önce eşyalarınızı sigorta kapsamına alıyor ve sizler için gerekli olabilecek en doğru nakliye hizmetini sizlere sunuyoruz. Taşımacılık şirketimiz ile nakliye öncesinde ve sonrasında oluşacak her türlü masraftan sizleri kurtarıyor ve uygun fiyatlarımız ile kaliteli hizmet sunuyoruz. Sizler de ofisleriniz için gerekli olacak nakliye hizmetini bizlerden alabilir ve memnuniyetle çalışma hayatınıza devam edebilirsiniz.

Ofis ve Büro Taşıma Yorumlarımız

Ankara Büro Taşıma Fiyatları

Ankara ofis ve büro taşıma hizmetlerini sizlere en uygun araç modellerimiz ile sunuyoruz. Yüksek kat ofisleriniz olması durumunda asansörlü araçlarımız ile nakliye hizmetimizi gerçekleştiriyor ve dışarıdan müdahalelerimiz ile eşyalarınızın araçlarımıza yüklenmesini sağlıyoruz. Eşyaları gruplar halinde araçlarımıza yerleştiriyor ve nakliye hizmetimizi planlı koşullarda bitiriyoruz.

Hem ofis eşya taşımacılığı, hem ev eşyası taşımacılığı hem de parça eşya taşımacılığı alanlarında sizlere ihtiyacınız olan nakliye hizmetini uygun fiyatlar ile sunuyoruz. Şehir içi nakliyat veya şehir arası nakliye hizmeti almak için sizler de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlarımız hakkında bilgi alabilir ve sizin için uygun olan bir tarihe taşınma randevunuzu alabilirsiniz.

Merak Ettiğiniz Sorular (SSS)

Eşya paketleme, kapalı kasa araçlar, taşınma sözleşmesi gibi klasik tüm taşınma hizmetleri verilmektedir.
Ofis taşıma hizmetleri aynı gün içerisinde tamamlanmaktadır. Şehirlerarası taşıma ise eksper incelemesine göre belirlenmektedir.
Ofis ve büro eşyası taşıma hizmetlerinde genel olarak rezervasyon yaptırılması gereklidir.
Taşıma sırasında fıçı, streç, battaniye ve patpat naylon gibi ürünler kullanılmaktadır.
Çalışma alanlarınızda bulunan eşyalarınızın taşınması oldukça önem gerektiren bir durumdur. Bu nedenle taşınma öncesi sigorta ile güvence altına alınması gerekir.
Ofis ve bürolarda ki eşyalar, kaçıncı katta olduğu ve mesafe fiyatlarda en belirleyici konular arasındadır.
Taşınmanın ve aracın kapasitesine göre en az 5 kişi ile taşınma gerçekleşmektedir.

Söz Veriyoruz.

Elite Nakliyat şirketi olarak nakliyat ve taşımacılık sektörünün her bölümünde aktif görev yapmayı kendimize görev kıldık.

Bizi tercih eden tüm müşterilerimizin işleri için elimizden gelenin en iyisini yapacağımıza onların memnun kalması için yoğun gayretle çalışacağımıza söz veriyoruz.

Kalitenin profesyonellik sonucu ortaya çıkacağının bilinciyle, hizmet sunduğumuz her alanda profesyonelliği öncelik alıp müşterilerimize uygun fiyat sunmaya çalışmaktayız.

Savaş CAN

Sayılarla Biz

00
Lokasyon
00
Nakliye Aracı
00
Çalışanlarımız
0000
den Bugüne

En Çok Tercih Edilen Hizmetlerimiz